Українська Русский English Головна e-mail Мапа сайту
Про компанію
Послуги
Нас рекомендують
Новини
Контакти
Посилюється відповідальність за керування автомобілем у стані алкогольного сп"яніння
27.07.2016

Вносити зміни до паспортів через зміну назв міст та вулиць не потрібно.
08.07.2016

До Верховної Ради подано законопроект щодо скорочення кількості святкових і вихідних днів
31.05.2016

всі новини

05.06.2013

ULGroup провела семінар «Практика Європейського суду з прав людини в податкових справах»
23.04.2013

Послуга "Антирейдер"
22.04.2013

архiв

Ми раді вітати Вас на сайті Асоціація «Об"єднана юридична група» (ULGroup)!

ULGroup – об"єднання юридичних компаній, що надає всі види юридичних послуг, яке спеціалізується на повному правовому супроводі діяльності середнього та великого бізнесу в Україні і за кордоном.

ULGroup представлена в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Дніпродзержинську, Кривому Розі. Головний офіс знаходиться в Києві.

Асоціація включає шість юридичних компаній, які в 2005 році об"єднали свій кадровий потенціал і досвід надання юридичних послуг, що дало істотний імпульс розширенню масштабу діяльності та складності вирішених завдань.

На сьогоднішні команда ULGroup налічує до 70 юристів, у тому числі вчених-правознавців у різних галузях права.

Серед наших клієнтів – лідери в таких сферах бізнесу як телекомунікації, машинобудування, готельний і туристичний бізнес, хімічна промисловість, сільське господарство, морські порти.

Ми пишаємося набутим досвідом надання якісних послуг з правового супроводу великих інвестиційних проектів у сфері будівництва та інших великих угод з нерухомістю, угод з купівлі/продажу бізнесу, проведення юридичного due diligence, реорганізації підприємств.

Ми успішно представляємо інтереси наших клієнтів у відносинах з органами державної влади України, зокрема антимонопольними, податковими, митними, з питань зв"язку та інформації, цінних паперів і фондового ринку, держмайна.

На нашому рахунку сотні виграних судових справ, включно з резонансними судовими процесами з центральними органами державної влади України.

Ми надаємо допомогу в розробці та укладанні зовнішньоекономічних контрактів, супроводжуємо здійснення експортно-імпортних операцій. Наші юристи відстоюють інтереси клієнтів при вирішенні комерційних спорів в арбітражних органах за кордоном і в Україні, за необхідності оскаржують виконання рішень міжнародних комерційних арбітражів та іноземних судів в Україні.

Асоціація консультує з питань міжнародного торговельного права, включаючи право СОТ та угоди про вільну торгівлю, допомагає оптимізувати ведення підприємницької діяльності в Україні за допомогою компаній, заснованих в іноземних юрисдикціях. У нас успішний досвід представництва інтересів українських заявників в Європейському суді з прав людини в податкових справах. Ми також спеціалізуємося на різних питаннях права Європейського Союзу, в тому числі з реєстрації хімічних речовин згідно з регламентом REACH.

ULGroup є членом міжнародних правничих мереж, що дозволяє нам користуватися послугами лідерів юридичних ринків більшості країн світу. Зокрема, ми маємо досвід постійного супроводу проектів в інтересах наших клієнтів на території європейських країн і в США.

Ми здатні виправдати Вашу довіру.


З повагою,

Андрій Шумілов

Президент ULGroup

версія для друку

     
 
  Асоціація "Об'єднана юридична група" (ULGroup)
03680, Україна, м. Київ, вул. Ділова, 5-б, оф. 504
Тел./факс: +38 044 287 7803, +38 044 287 7804
e-mail:
office.ulg@ulga.com.ua